WOŚP Edynburg - Koncert Finałowy

SIEMA!
Koncert Finałowy ze Światełkiem do Nieba i mnóstwem aukcji i atrakcji! Szczegóły będziemy podawać na bieżąco, trzymajcie rękę na pulsie i rozsyłajcie w świat! ;)

LINE UP
14.00 door / Edinburgh Roots Collective set1
15.00 Loinstorm
16.00 auction
16.30 last stand
17.30 auction
18.00 Bruk
19.00

auction
19.30 drum show/ belly dance
20.00 light to the sky (light show) + cake
20.30 echo arcadia
21.30 last auction
22.00 Freak Show Band
23.00 Ramage Inc.
24.00 DJ / Edinburgh Roots Collective set2
01.00 finish

▼ Show More Information

11 Hastie's Close, off Guthrie Street, EH1 1HJ
Edinburgh
14 January , Sunday 14:00

More Events Nearby

 19 May , Saturday
 The Three Sisters - Edinburgh, Edinburgh
 28 April , Saturday
 Vogrie Country Park, Pathhead
 19 May , Saturday
 FLY Open Air, Edinburgh
 28 April , Saturday
 The Scottish Parliament, Edinburgh
 08 May , Tuesday
 Edinburgh Playhouse, Edinburgh
 30 April , Monday
 Calton Hill, Edinburgh
 28 April , Saturday
 Edinburgh, United Kingdom, Edinburgh
 28 April , Saturday
 The Scottish National Equestrian Centre, Broxburn
 04 May , Friday
 The Meadows, Edinburgh
 04 May , Friday
 The Caves, Edinburgh
 20 May , Sunday
 Holyrood Park, Edinburgh
 29 April , Sunday
 The Out of the Blue Drill Hall, Edinburgh
 28 April , Saturday
 The Mash House, Edinburgh
 29 April , Sunday
 Assembly Rooms Edinburgh, Edinburgh
 12 May , Saturday
 CJ's Pool Hall, Rosyth, Rosyth
 12 May , Saturday
 The Meadows, Edinburgh
 20 May , Sunday
 Crossgates Primrose Juniors, Crossgates
 13 May , Sunday
 The Balmoral, Edinburgh
 12 May , Saturday
 The Eagles nest Kirkcaldy, Kirkcaldy
 27 April , Friday
 THE LIQUID ROOMS (Official), Edinburgh
 28 April , Saturday
 Greendykes Industrial Estate, Broxburn
 12 May , Saturday
 La Belle Angele, Edinburgh
 27 April , Friday
 Shanghai Club, Edinburgh
 28 April , Saturday
 Reid Concert Hall, Edinburgh
 05 May , Saturday
 Murrayfield Wanderers Football Club, Edinburgh
 12 May , Saturday
 Hardie Race Promotions, Lochgelly
 06 May , Sunday
 Royal Scottish Academy (RSA), Edinburgh
 27 April , Friday
 The Mash House, Edinburgh
 28 April , Saturday
 Hardie Race Promotions, Lochgelly
 05 May , Saturday
 Driftland, Lochgelly
 28 April , Saturday
 Windsor Hotel Kirkcaldy, Kirkcaldy
 11 May , Friday
 Serenity Cafe, Edinburgh
 06 May , Sunday
 Craigentinny Community Centre, Edinburgh
 29 April , Sunday
 Driftland, Lochgelly
 28 April , Saturday
 The Bongo Club, Edinburgh
 28 April , Saturday
 Assembly Rooms Edinburgh, Edinburgh