Słowiański Dzień Kobiet z CLEO! - Tiger Tiger LEEDS

Plus44Events oraz MOmusic serdecznie zapraszają na iście słowiański DZIEŃ KOBIET do Tiger Tiger Leeds!!
Wystąpi znana wszystkim z takich hitów jak "My Słowianie' czy 'Mi-Sie" CLEO, a wraz z nią tancerki!! Gościnnie pojawi się również Donatan, a to nie koniec niespodzianek!!

9.03.2018
Start 22:00
Występ

Cleo - ok godz. 23:30
Wstęp od lat 18. Tylko z dowodami tożsamości.

Więcej informacji wkrótce!!

▼ Show More Information

The Light, 117 Albion Street, LS18
Leeds
09 March , Friday 22:00

More Events Nearby

 10 November , Saturday
 Rejuvenation, Leeds
 20 October , Saturday
 O2 Academy Leeds, Leeds
 26 October , Friday
 Leeds Town Hall, Leeds
 10 November , Saturday
 O2 Academy Leeds, Leeds
 26 October , Friday
 Harrogate Convention Centre, Harrogate
 10 November , Saturday
 Cleckheaton, United Kingdom, Cleckheaton
 16 October , Tuesday
 Brudenell Social Club, Leeds
 03 November , Saturday
 The Hepworth Wakefield, Wakefield
 25 October , Thursday
 Belgrave Music Hall & Canteen, Leeds
 27 October , Saturday
 The Snooty Fox Club, Wakefield
 21 October , Sunday
 Legends Bar Batley, Batley
 19 October , Friday
 First Direct Arena, Leeds
 20 October , Saturday
 Cedar Court Hotel Wakefield, Wakefield
 21 October , Sunday
 Pudsey Cemetery, Pudsey
 20 October , Saturday
 Pudsey Civic Hall, Farsley
 09 November , Friday
 Pontins, Southport Holiday Centre, Merseyside, Liverpool, Leeds, West Yorkshire
 27 October , Saturday
 Warehouse23, Wakefield
 10 November , Saturday
 Black Dyke Mills Heritage Venue, Queensbury
 03 November , Saturday
 St Wilfrid's Church, Harrogate, Harrogate
 20 October , Saturday
 Thornhill Edge WMC, Dewsbury
 29 October , Monday
 Leeds Town Hall, Leeds
 26 October , Friday
 The Crown Hotel Harrogate, Harrogate
 02 November , Friday
 Creative Arts Hub CIC, Mirfield
 19 October , Friday
 Ossett Town Hall, Ossett
 19 October , Friday
 Warehouse23, Wakefield
 03 November , Saturday
 The Shipley Alternative, Shipley
 28 October , Sunday
 St George Hotel - Harrogate, Harrogate
 27 October , Saturday
 Starbeck Working Men's Club, Harrogate
 19 October , Friday
 George and Dragon/Top House 2011, Knaresborough
 26 October , Friday
 Warehouse23, Wakefield
 26 October , Friday
 Knottingley Town Hall, Knottingley
 02 November , Friday
 The Owl at Hambleton, Selby
 10 November , Saturday
 Ryecroft Hall, Ashton-under-Lyne
 27 October , Saturday
 Leeds Industrial Museum at Armley Mills, Leeds
 10 November , Saturday
 Pudsey Civic Hall, Farsley
 20 October , Saturday
 Pudsey Civic Hall, Farsley