Słowiański Dzień Kobiet z CLEO! - Tiger Tiger LEEDS

Plus44Events oraz MOmusic serdecznie zapraszają na iście słowiański DZIEŃ KOBIET do Tiger Tiger Leeds!!
Wystąpi znana wszystkim z takich hitów jak "My Słowianie' czy 'Mi-Sie" CLEO, a wraz z nią tancerki!! Gościnnie pojawi się również Donatan, a to nie koniec niespodzianek!!

9.03.2018
Start 22:00
Występ

Cleo - ok godz. 23:30
Wstęp od lat 18. Tylko z dowodami tożsamości.

Więcej informacji wkrótce!!

▼ Show More Information

The Light, 117 Albion Street, LS18
Leeds
09 March , Friday 22:00

More Events Nearby

 23 April , Monday
 O2 Academy Leeds, Leeds
 19 May , Saturday
 Leeds United, Leeds
 28 April , Saturday
 Canal Mills, Leeds
 27 April , Friday
 Beaver Works, Leeds
 29 April , Sunday
 PRYZM Leeds, Leeds
 28 April , Saturday
 Church Leeds, Leeds
 28 April , Saturday
 Beaver Works, Leeds
 20 May , Sunday
 Marriott Hotel Leeds, Leeds
 07 May , Monday
 O2 Academy Leeds, Leeds
 23 April , Monday
 PRYZM Leeds, Leeds
 20 May , Sunday
 Victoria Theatre Halifax, Halifax
 04 May , Friday
 Beaver Works, Leeds
 27 April , Friday
 Brudenell Social Club, Leeds
 04 May , Friday
 Mint Warehouse, Leeds
 03 May , Thursday
 O2 Academy Leeds, Leeds
 29 April , Sunday
 The Old Post Office Barnsley, Barnsley
 11 May , Friday
 Canal Mills, Leeds
 13 May , Sunday
 Leeds, United Kingdom, Leeds
 07 May , Monday
 First Direct Arena, Leeds
 11 May , Friday
 Beaver Works, Leeds
 28 April , Saturday
 Mint Club, Leeds
 04 May , Friday
 PRYZM Leeds, Leeds
 28 April , Saturday
 Leeds City Museum, Leeds
 23 April , Monday
 O2 Academy Leeds, Leeds
 01 May , Tuesday
 Brudenell Social Club, Leeds
 05 May , Saturday
 First Direct Arena, Leeds
 05 May , Saturday
 Centenary Pavilion, Elland Road, Leeds
 28 April , Saturday
 Rossett Sports Centre, Harrogate
 20 May , Sunday
 Queens Hotel, Leeds, Leeds
 18 May , Friday
 PRYZM Leeds, Leeds
 15 May , Tuesday
 First Direct Arena, Leeds