Avalon-szakrális utazás az Istennő földjére

Ringatózás az Istennő ölelésében
A kelta hagyományok és mítoszok illata belengi Avalon földjét, érzed a bőrödön azt az energiát, ami csak ott van. Valami különleges, valami egészen más.
Felfedezzük együtt a Papnők földjét annak minden látható és láthatatlan csodájával együtt.
8 fő tud csatlakozni.
Érdeklődés

és jelentkezés "AVALON" címmel a köv.emailen: magdala.osanya@gmail.com
Áldás!

▼ Show More Information


Glastonbury
10 July , Tuesday 22:00

More Events Nearby

 21 October , Sunday
 Immortal Events, Westbourne Grove, Yeovil, Somerset
 20 October , Saturday
 Glastonbury Town Hall,
 03 October , Wednesday
 Royal Bath and West, Shepton Mallet
 20 October , Saturday
 Bocabar Glastonbury, Glastonbury
 07 October , Sunday
 Immortal Events, Westbourne Grove, Yeovil, Somerset
 18 October , Thursday
 Westlands Yeovil, Yeovil
 14 October , Sunday
 Wincanton Racecourse, Wincanton
 07 October , Sunday
 LED Westlands Sport and Fitness Centre, Yeovil
 20 October , Saturday
 Bocabar Glastonbury, Glastonbury
 06 October , Saturday
 Wincanton (somerset) Ooh Arrree, Yeovil, United Kingdom
 13 October , Saturday
 The Parish Rooms, Somerton, Somerset
 13 October , Saturday
 George Hotel and Pilgrims' Inn, Glastonbury, Glastonbury
 29 September , Saturday
 Glastonbury, United Kingdom, Glastonbury
 25 September , Tuesday
 Vobster Quay Inland Diving Centre, Radstock
 13 October , Saturday
 Axbridge, United Kingdom, Axbridge
 28 September , Friday
 The Glastonbury Wire Studio, Glastonbury
 19 October , Friday
 Westlands Yeovil, Yeovil
 06 October , Saturday
 Radstock Working Mens Club, Radstock
 25 September , Tuesday
 Vobster Quay Inland Diving Centre, Radstock
 06 October , Saturday
 Avenue Tennis Club Burnham, Burnham-on-Sea
 29 September , Saturday
 Strode Theatre, Street
 14 October , Sunday
 The Avalon Centre, Glastonbury
 29 September , Saturday
 The Arrow-Yeovil, Yeovil
 14 October , Sunday
 HAYNES INTERNATIONAL MOTOR MUSEUM (OFFICIAL PAGE), Sparkford
 02 October , Tuesday
 Somer Centre, Midsomer Norton
 06 October , Saturday
 The Oaktree Arena, Highbridge
 29 September , Saturday
 Allerton Cricket Club,
 05 October , Friday
 The Cider Barn, Cheddar
 13 October , Saturday
 The King William Inn Glastonbury, Glastonbury
 09 October , Tuesday
 The Octagon Theatre, Yeovil
 28 September , Friday
 The Octagon Theatre, Yeovil
 06 October , Saturday
 Pawlett Legion, Pawlett
 29 September , Saturday
 Pawlett Legion, Pawlett
 12 October , Friday
 Pawlett Legion, Pawlett
 06 October , Saturday
 Haven Holiday Park, Burnham on Sea, Somerset, Highbridge
 30 September , Sunday
 the Canalside, Bridgwater